Do maksymalnego wykorzystania potencjału rozmaitych narzędzi ręcznych i urządzeń elektronicznych Tactix niezbędne będą różnego rodzaju dodatki. Akcesoria do elektronarzędzi bo o nich właśnie mowa, dostępne w naszym sklepie internetowym można podzielić na trzy kategorie: związane z wierceniem, cięciem i szlifowaniem oraz wkręcaniem. W każdej z nich znajdziesz niezawodne propozycje, które każdemu fachowcowi zapewnią jeszcze więcej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy!

88 produktów
410487

91,00  z VAT

Produkt
niedostępny
455222

6,20  z VAT

Produkt
niedostępny
455402

6,60  z VAT

Produkt
niedostępny
455406

6,60  z VAT

Produkt
niedostępny

Akcesoria do elektronarzędzi do wiercenia

Pierwsza z opisywanych kategorii zawiera produkty, które uczynią wiercenie w różnego rodzaju materiałach jeszcze łatwiejszym. Znajdziesz w niej m.in. wiertła walcowe HSS TiN, HSS Co czy wiertła YG8 przeznaczone zarówno do wiercenia w metalach o różnej rozciągliwości, jak i do wykonywania otworów w tworzywach sztucznych, drewnie o zróżnicowanych parametrach, w kamieniu czy betonie. Akcesoria do elektronarzędzi z opisywanej kategorii występują w niewielkich zestawach oraz w skrzynkach, w których obok wierteł znajdują się m.in. bity, nasadki czy otwornice.

Akcesoria do elektronarzędzi do cięcia i szlifowania

Innego rodzaju akcesoria do elektronarzędzi, których nie mogło zabraknąć w naszym katalogu, to produkty umożliwiające lub ułatwiające precyzyjne cięcie i szlifowanie. Wśród nich znajdują się zatem m.in. tarcze diamentowe Fast Cut o średnicy 230 mm, przeznaczone do cięcia na sucho, warianty zaprojektowane z myślą o cięciu płytek i ceramiki na mokro oraz tarcze uniwersalne. Inne akcesoria do elektronarzędzi z tej kategorii to np. zestawy otwornic przydatnych do wiercenia perfekcyjnie okrągłych otworów.

Akcesoria do elektronarzędzi do wkręcania

Wśród wielu zróżnicowanych produktów należących do tej kategorii znajdują się m.in. zestawy bitów, uchwyty udarowe magnetyczne, wkrętaki z przedłużkami czy nasadki. Na szczególną uwagę zasługują takie akcesoria do elektronarzędzi do wkręcania, jak zestawy zawierające komplet akcesoriów udarowych w funkcjonalnych skrzynkach ułatwiających ich przechowywanie.

 

Poznaj niezastąpione akcesoria do elektronarzędzi Tactix i wybierz to, czego akurat potrzebujesz!