Skrzynki na narzędzia wykonane z metalu to wysokiej klasy produkty o zwiększonej wytrzymałości. Umożliwiają utrzymanie idealnego porządku w narzędziach oraz chronią je przed zgubieniem czy uszkodzeniami. Znajdują zastosowanie zarówno w warsztacie, jak i garażu. Wygodę ich użytkowania docenią zarówno amatorzy majsterkowania, profesjonalne warsztaty, jak i mobilni serwisanci. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym produktom!

Skrzynki narzędziowe metalowe o zróżnicowanej konstrukcji

Przygotowaliśmy skrzynki narzędziowe o różnych konstrukcjach oraz systemach zamykania, dzięki czemu każdy z naszych klientów wybierze model, który w pełni odpowiada jego potrzebom. Bardzo wygodne w użytkowaniu okazują się rozkładane skrzynki, które posiadają obszerną główną komorę oraz dwuczęściowe, rozsuwane wieko z segmentami, w których można umieścić zestawy narzędziowe o mniejszych gabarytach. Modele innego typu mają za to jedną dużą komorę, której towarzyszy wysuwana szuflada (także odpowiednia do przechowywania mniejszych narzędzi). Spore grono zwolenników mają również konstrukcje z wysuwanymi tackami.

Wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu metalowe skrzynki narzędziowe

Dostępne w sklepie Tactix metalowe skrzynki narzędziowe powstają z wytrzymałego metalu (m.in. z blachy stalowej). Niektóre z modeli poddano lakierowaniu proszkowemu, które zapewnia wysoką trwałość koloru. Za sprawne działanie skrzynek odpowiadają elementy takie jak prowadnice kulkowe w szufladach. Z kolei solidne metalowe zawiasy gwarantują stabilność i trwałość konstrukcji. Niektóre z oferowanych skrzynek można dodatkowo zabezpieczyć kłódką. Inne bardzo praktyczne rozwiązanie to dno wyłożone miękkim tworzywem, które chroni przechowywane akcesoria przed uszkodzeniami. Na wygodę przenoszenia wpływają starannie zaprojektowane uchwyty, w wielu przypadkach obudowane gumowaną rękojeścią. Takie zabezpieczenie okazuje się niezwykle przydatne w przypadku przenoszenia bardzo ciężkiej zawartości.

 

Ponadto w naszym sklepie znalazły się skrzynki narzędziowe metalowe z dołączonymi zestawami wysokiej jakości narzędzi wykonanych ze stali chromowo-wanadowej i chromowo-niklowej.

Skrzynki narzędziowe z metalu i elementami z plastiku

Prezentujemy także skrzynki o konstrukcji łączącej metalowe i plastikowe elementy. To modele, które pojawiają się w różnych wydaniach. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza metalowe skrzynki z obudową wykonaną z czystego tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkową ochronę narzędzi podczas transportu. Na uwagę zasługuje także podstawa skrzynek wykonana ze strukturalnego materiału typu „plaster miodu”, który zdecydowanie poprawia wytrzymałość produktu. Poza tym zachęcamy do przyjrzenia się również modelom w pełni wykonanym z czystego tworzywa sztucznego. Skrzynki narzędziowe plastikowe także cieszą się sporą popularnością. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu!